Description
| Ply | 2 |
|---|---|
| Width | 105mm |
| Roll Qty per case | 40 |
| Layer Qty | 5 |
| Pallet Qty | 50 |
| Material | Pure |
| Colour | White |
| Product | Toilet |
| Fragrance | No |
| Cut | 105 |
| Sheets | 150 |
| Length | 19.8m |
| GSM | 15.5 |
| Ply | 2 |
|---|---|
| Width | 105mm |
| Roll Qty per case | 40 |
| Layer Qty | 5 |
| Pallet Qty | 50 |
| Material | Pure |
| Colour | White |
| Product | Toilet |
| Fragrance | No |
| Cut | 105 |
| Sheets | 150 |
| Length | 19.8m |
| GSM | 15.5 |
Join thousands of businesses across the UK who trust Inavate for their cleaning,
hygiene, and eco-friendly product needs. Get started today with a personalized quote.