Description
| Code | MLW36 |
|---|---|
| Ply | 3 |
| Width | 95mm |
| Roll Qty per case | 36 |
| Layer Qty | 6 |
| Material | Pure |
| Product | Toilet Tissue |
| Fragrance | No |
| Cut | 95 |
| Sheets | 140 |
| Length | 18.5m |
| GSM | 14.5 |
| Pallet Qty | 72 |
| Colour | White |
| Code | MLW36 |
|---|---|
| Ply | 3 |
| Width | 95mm |
| Roll Qty per case | 36 |
| Layer Qty | 6 |
| Material | Pure |
| Product | Toilet Tissue |
| Fragrance | No |
| Cut | 95 |
| Sheets | 140 |
| Length | 18.5m |
| GSM | 14.5 |
| Pallet Qty | 72 |
| Colour | White |
Join thousands of businesses across the UK who trust Inavate for their cleaning,
hygiene, and eco-friendly product needs. Get started today with a personalized quote.