Description
| Width | 105mm |
|---|---|
| Roll Qty per case | 45 |
| Layer Qty | 7 |
| Fragrance | Yes |
| Colour | White |
| Cut | 105 |
| Sheets | 140 |
| Length | 18.5m |
| Ply | 3 |
| GSM | 14.5 |
| Pallet Qty | 49 |
| Width | 105mm |
|---|---|
| Roll Qty per case | 45 |
| Layer Qty | 7 |
| Fragrance | Yes |
| Colour | White |
| Cut | 105 |
| Sheets | 140 |
| Length | 18.5m |
| Ply | 3 |
| GSM | 14.5 |
| Pallet Qty | 49 |
Join thousands of businesses across the UK who trust Inavate for their cleaning,
hygiene, and eco-friendly product needs. Get started today with a personalized quote.