Description
| Code | WH2600 |
|---|---|
| Width | 95mm |
| Roll Qty per case | 36 |
| Layer Qty | 6 |
| Material | Pure |
| Product | Toilet Tissue |
| Fragrance | No |
| Cut | 95 |
| Sheets | 170 |
| Length | 22.4m |
| Ply | 2 |
| GSM | 15.5 |
| Pallet Qty | 72 |
| Colour | White |
| Code | WH2600 |
|---|---|
| Width | 95mm |
| Roll Qty per case | 36 |
| Layer Qty | 6 |
| Material | Pure |
| Product | Toilet Tissue |
| Fragrance | No |
| Cut | 95 |
| Sheets | 170 |
| Length | 22.4m |
| Ply | 2 |
| GSM | 15.5 |
| Pallet Qty | 72 |
| Colour | White |
Join thousands of businesses across the UK who trust Inavate for their cleaning,
hygiene, and eco-friendly product needs. Get started today with a personalized quote.