Description
| Ply | 2 |
|---|---|
| Length | 8.4m |
| Width | 205mm |
| Roll Qty per case | 6 |
| Layer Qty | 5 |
| Pallet Qty | 55 |
| Material | Pure |
| Colour | White |
| Product | Kitchen |
| Fragrance | No |
| Cut | 205 |
| Sheets | 38 |
| GSM | 17.5 |
| Ply | 2 |
|---|---|
| Length | 8.4m |
| Width | 205mm |
| Roll Qty per case | 6 |
| Layer Qty | 5 |
| Pallet Qty | 55 |
| Material | Pure |
| Colour | White |
| Product | Kitchen |
| Fragrance | No |
| Cut | 205 |
| Sheets | 38 |
| GSM | 17.5 |
Join thousands of businesses across the UK who trust Inavate for their cleaning,
hygiene, and eco-friendly product needs. Get started today with a personalized quote.